| SKryc3AlyN a întrebat:

Salut am un iphone 4 never si i-am dat sa se stearga toate datele din el si configuratile adica revenire la setarile din fabrica si va ca de 1 ora imi arata aia cu loading si nu revine la normal precizez ca acum in momentu actal nu imi merge mufa de incarcare si mai aveam 60 la suta cand i-am dat resoftare dar aveam mult spatiu ocupat adica din 28 gb mai aveam 10 disponibil cam cat poate sa dureze?

Răspuns Câştigător
| TMAIGL a răspuns:

Tine apăsat pe butonul de blocare și cel de home

2 răspunsuri:
| TMAIGL a răspuns:

Daca ai cydia, jailbreak facut la el nu va merge din configurări să dai restore

| SKryc3AlyN explică (pentru TMAIGL):

Mama frate eu nu prea le am cu iphonurile il am de la un tovars si da avea cyida si cred ca si jailbreak... acuma ce pot sa ii mai fac?