| robertpraa a întrebat:

Salut,am un iphone 4 si mi am dat update la software la ios7, la prima vedere foarte frumos dar cand filmez ceva cand dau sa vizionez nu se aude nimic decat un bazait, senzorul care inchide telefonul cand vorbesc nu mai fucntioneaza. Aveti idee ce as putea sa i fac? Ofer Funda! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Sika13 a răspuns:

Salut incearca la un serivice cred ca trebuie schimbat difuzorul cu microfonul...de aceea nu se aude sunetul...il faci cu 50-75 de lei max 100 de lei.