| Saitam a întrebat:

Salut,am un iphone 4S care este blocat,adica nu merge sa bag cartela SIM, nu o citeste si are ios 5.1.1 si as vrea sa ii bag 8.1.2 ultimul,dar am inteles ca daca vrei sa ii dar update la ios trebuie sa il activeti cu cartela, asa este? nu am altfel cum sa fac asta?
va rog cei care va pricepeti in acest domeniu!

3 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Ios 8 pe iphone 4s?
Nu prea cred.

| Saitam explică:

Dar daca fac update si sa zicem ca nu merge ca nu am cartela sau merge greu sau se stinge in timpul instalarii, ii pot da restore backup dupa ce am facut un backup, nu?

| KimTan a răspuns:

Hey, nu stiu ce sa zic in legatura cu cartela, dar sfatul meu ar fi sa nu ii faci update pe ios 8 pentru ca o sa-ti mearga foarte greu Iphon-ul. ios 8 este bun doar de la 5s in sus happy