| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Am un iPhone 6 plus si imi apare la configurari Iconita de la iCloud,cand intru in ea nu imi apare nimic, in trecut am avut iPhone 5 si nu imi apărea iconita, de ce?

1 răspuns:
| Elynad a răspuns:

Astae telefonul: https://gsmrange.ro/apple-iphone-6-plus-2414/?
Era mai bine daca ne putei arata o imagine. Raspunde-ti singura la urmatoarele intrebari:
1. Ai configurat contul Apple?
2. Aplicatia iCloud iti functioneaza, poti accesa cei 5Gb pe care ti-i pune la dispozitie gratuit?
3. Esti primul utilizator al telefonului, este configurat cu datele tale?
Daca telefonul nu e configurat de tine e de belea, vezi ca cel care l-a configurat poate accesa prin iCloud tot ce ai pe telefon.