| Odagiu_Cosmin_1993 a întrebat:

/
Am un laptip Philips si de vreo 5 zile nu l-am mai aprins, l-am lasat la imcarcat si de dimineața am vrut sa-l aprind. Surpriză a fost ca nu se aprinde si nici beculetele nu erau aprinse, am scos bateria si am incercat sa-l pornesc, si tot nu a vrut, bateria are curent in ea. ma lămurește si pe mine cineva dece nu se mai aprinde laptopul? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| alliyn13 a răspuns:

De cand ai leptopul?

| alliyn13 a răspuns (pentru alliyn13):

Daca zici ca nu da nici un semn de "viata" inseamna k nici nu foloseste curentul deci are sursa stricata sau plina de praf... incearca sa il duci cuiva care stie sa il faca...