| zurghii a întrebat:

Salut,
Am un laptop Acer Aspire 3. Scrie pe el ca poate fi upgradat.
Specificatiile lui ar fi: Un procesor amd a9 9420 dual core, 3. 6GHz, o placa video Radeon R5 de 4gb si 4 gb rami.
Dar totusi as vrea sa adaug inca vreo 4 rami si un i3 - i5, se poate in tipul asta de laptop?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce scrie pe el mai exact, ca sa iti traducem pentru intelesul tau.

| alexboss2020 a răspuns:

Nu!

| CodeNameAlpha a răspuns:

Nu merge sa adaugi procesor Intel, placa de baza suporta numai procesoare amd.
Ram trebuie sa mearga, atata timp cat iei ddr care trebuie.