| florinmadalin a întrebat:

am un laptop Acer aspire 7540g cu 4 gb ram procesor amd athlon II x2 m300 2.0 ghz hard de 320 gb placa video ati mobility radeon hd 4570 ce windows este recomandat? si daca se poate sa fie pe 64 de biti si daca puteti sa imi ziceti cum se faac partitiile la win pe 64 cu hard de 320gb

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Doua partitii ajung. Am un laptop similar cu al tau si am pus windowsul pe o partitie de vreo 80-100 GB si mai am inca una pentru restul.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Instaleaza-ti windows 7 pe 64 biti e cel mai ok pentru laptop-ul tau. Cum faci partitiile pe cel pe 32 biti, la fel faci si cu asta pe 64.

Bft!