| Chimanicu a întrebat:

Salut,am un laptop Acer aspire es1-512-c116,cand l am cumparatvavea wind 8.1 preinstalat nu a mai mersbsi l am formatat si bagat tot un windows 8.1 am descarcat driverele si cu 3dchip si de pe site oficial dar e o problema la wireless i mi apare off si nu l pot activa nu merge sa dau on,i mi apare deasupra wirelesului la setari network airplane care e off nu e de la asta,nu stiu ce sa i mai fac, ma ajuta careva? Dau funda

1 răspuns:
| Steve86 a răspuns:

Vezi e posibil sa ai un buton de on /off pe tastatura numerica de sus
Sunt modele de notebook care au acel buton si daca nu activezi wireless ul din tastatura nu îți pornește