| AlexBoy88 a întrebat:

Salut, am un laptop ASUS X550CC si are placa video nVidia GT 720M 2GB. Am o intrebare, de unde e mai bine sa descarc driverul pentru placa video? de la nVidia dupa site sau de la ASUS de pe site?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

De pe site-ul nVIDIA. Cele dupa site-ul producatorului Asus probabil sunt si alea ok, dar nu sunt la ultimul update. ( ma refer strict la driver-ul placii video )

Bft!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Geforce.com

| Futhakari a răspuns:

Ar fi bine sa incerci si de la Asus si de la nVIDIA si vezi care merge mai bine si ati convine tie.