| SpedyKid a întrebat:

Am un laptop care e conectat la un televizor si la un monitor normal. Display-ul laptop-ului e inchis tot timpu. Nu stiti cum il pot face sa stea arpins si sa il folosesc ca pe al 3-lea display? happy
Mersi anticipat

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Sunt doua butoane pe tastatura laptopului! http://techbase.msu.edu/images/pathfinders/P16214T63187.jpg
Le apesi pe amandoua deodata

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Pentru că asa e el!
Nu ai cum să conectezi 3 ecrane pentru că nu poate placa ta video.e totuși laptop nu un desktop

| Teodorel a răspuns:

Scoate cele doua ecrane si se va aprinde singur. lasa-l doar me care vrei sa il folosesti