| BoBBy a întrebat:

am un laptop cu wifi si am vrut sa ma conectez cu telu(care are si el wifi) la internetu de pe pc. Bun. Am gasit conexiunea pe telefon da are parola si problema e ca nu stiu care e parola aia.
Daca ma poate ajuta cineva sa o aflu. Merci

3 răspunsuri:
| lastOne a răspuns:

Iti trebuie aceiasi parola cu care te-ai autentificat si pe laptop. E vorba de parola setata pentru conexiunea WiFi in router.

| BoBBy explică:

Nu are nimeni wi-fi in jur si nu am parola la pcstraight face

| Hater a răspuns:

Cred ca laptopu tau are receptor wi-fi la fel cum si "telu" are receptor wi-fi.ai nevoie de un emitator... router wireless probabil ca conexiunea pe care ai gasit-o era a vreunui vecin...