| SpikeSpigel a întrebat:

Am un laptop mai vechi si ma gandeam azi sa il pornesc, dupa ce il pronesc prima data a mers, no problem. Imediat s-a inchis sau i-am scos eu incarcatorul, iar acum cand incerc sa il pornesc face un zgomot de gen Ghh Ghh de doua ori si se inchide de tot...

Răspuns Câştigător
| Eiccjsjdijcdj a răspuns:

Baga-l in priza, du-te la cineva sa iti reinstaleze windowsul sau poate ti s-a stricat vre un component din laptop.

2 răspunsuri:
| FlooPp a răspuns:

Poate s-a dus vreo piesa: HDD, Placa de baza.
Du-te la cineva care se pricepe in domeniu.

| SpikeSpigel explică (pentru FlooPp):

Oricum, nu am la cine sa ma duc. Sunt singurul din oras care se pricepe in IT...-.- si mai este unul. Oricum, am rezolvat, era f****a bateria laughing