| sPIkEhh a întrebat:

Am un laptop msi cr610 cu 3 gb ram procesor amd dual core 2.1 palaca video ati radeon 4200 hd integrada pana la 1100 mb si nu imi intra in fifa 11 mi se blocheaza laptopul ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema rezolvata cu acest program gratuit, citeste aici http://www.panalu.net/2010/11/optimizarea-pc-ului-pentru-jocuri.html care elibereaza resursele cp pentru a juca orice joc,

1 răspuns:
| sPIkEhh explică:

Ms... dar acum imi mere jocul cam incet acum ce mai pot sa facbig grin?