| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am un laptop Sony vaio, si am o mica problema.Cand il deschid, dupa 2 3 minute imi apare o eroare de baterie si imi spune ca sa intru in modul hibernare, sa scot bateria sa o reintroduc si am doar o singura optiune, sa-i dau ok, mi se inchide.ii scot bateria o pun din nou, il folosesc si fara baterie si etc, si imi aceeasi problema.de la ce este si ce e de facut.Va multumesc

3 răspunsuri:
| Mykymu a răspuns:

I-ai scos bateria si l-ai folosit doar la curent? Daca merge, inseamna ca e bateria defecta.

| MskDesign a răspuns (pentru Mykymu):

Completez ca daca laptopul este in garanzie, sa nu mai piarda timpul si sa o foloseasca.

| yoooo1990 a răspuns:

Nu il mai am in garantie. L-am fosit si fara baterie si atunci exact aceeasi chestie imi spune