| just4oasdng23r a întrebat:

Am un laptop Toshiba satellite C660D-14M si nu gasesc toate driverele pentru el. Mi-am reinstalat windowsu si am pe el windows 7 home premium 64 biti (ca ultimul windows de pe el) si nu gasesc driverul pentru placa video si pentru placa de retea.Am cautat de pe un alt calculator si nu gasesc. Nu-l pot conecta la internet de la rds.Eu cred ca-mi trebuie driverul pentru placa de reatea...Ca am pus id si pass corect si nu-mi merge.Cine ma ajuta dau funda cu un driver pentru placa de retea macar sau alt ceva ce trebuie sa fac sa il pot conecta la internet...Dau

1 răspuns:
| jhonny999 a răspuns:

Intra pe siteul; [touslles drivers]descarca programul. maconfig il instalezi, si apoi dai click pe butonul Lancer la detection, iti va scana computerul si iti va afisa toate drivarele compatibile cu PC-ul tau.download si install.bafta