| NeculaAlin a întrebat:

Salut am un leptop Acer il pornesc si imi arata windows did not shhut normally si imi da 4 variante
Safe mod
Safe mod with Networking
Safe mode with coammand prompt
Start windows normmaly
Ii dau start windows normally porneste si imi arata o imagine neagra si sageata de la mouse

Răspuns Câştigător
| DjNick112 a răspuns:

Instaleaza din nou windowsul

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si dupa asta ar trebui sa se deschida.

| Nede a răspuns:

Asteapta cateva minute si daca acel ecran negru nu se schimba si calculatorul nu porneste normal va trebui probabil sa reinstalezi Windows'ul. Alte variante nu prea ai.
Sper ca te'am ajutat. O zi buna sa ai!

| CristiRo279 a răspuns:

Probabil s-au corupt unele fisiere. incearca sa intri in windows cu safe mode fa-ti backup la fisiere si reinstaleaza windows-ul. Sau daca ai un cd cu win booteaza dupa el si ar trebui sa ai optiunea sa repari windows-ul