| Scanteie91x a întrebat:

Salut, am un modem Modem ZTE MF637 de la Cosmote pe care l-am decodat, acum pot sa bag in el orice cartela. Dar problema e ca odata cu decodarea am pierdut programul acela cu drivere care era in modem (aparea cand bagai pentru prima data modemul intr-un calculator si instalai programul ca sa iti mearga netul si sa trimiti mesaje). Am gasit pe net programul, dar cum fac sa-l integrez iar in modem?

1 răspuns:
| Adryano_Don_1986 a răspuns:

Pai trebuie sa-l faci bootabil cu un program, cred ca merge cu mojopack