| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia n8... si cand dau sa pornesc camera... se vede cetos la departare si se vede clar numa de aproape. are momente cand se vede si la departare bine. Oare nu ii functioneaza autofocusu bine? sau ce poate sa aiba? are instalat Nokia belle

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Are probleme cu focalizarea.

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

E posibil să fie setat pe macro și nu ți-ai dat seama.

| WhatheWow a răspuns:

Incearca sa reinstalezi softul

| erros20 a răspuns:

Am observat ca daca apas butonul cu care faci pozele doar jumatate sa faca autofocusul si il lovesc un pic la camera atunci isi revine. Doar ca la video nu isi revine nicicum.