| vladea23 a întrebat:

Am un nokia x3 si are probleme cu softul. Am incercat sa il instalez altcul cu Nokia Pc Suite si cu Nokia Ovi si mi-a spus ca nu sunt updateu`ri available. Am cautat versiune de soft pe google si am gasit cateva dar problema e ca toate au format exe iar telefonul nu il recunoaste. Cum as putea schimba softul? As putea oare sa deschid exe`ul din calculator si sa ii dau sa se instaleze pe telefon? Se poate asa ceva?happy

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Daca cu ovi si pc suite, ti-a spus clar ca nu sunt update-uri, atunci nu sunt. Numai descarca toate prostiile dupa net, poti strica telefonul. Apropo care tip de Nokia este X3-00 sau X3-02. Pentru X3-00 nu sunt update-uri in schimb pentru X3-02 sunt.

| Florin_6699 a răspuns:

Da se poate dar daca dai gres adio telefon...si s-ar putea sa fi dat deja gres...asa ca poti sa-l arunci daca se intrerupe curentul sau il intrerupi tu pur si simplu nu mai poti instala softul niciodata