| maniacutz2003 a întrebat:

Salut,am un Orange yomi si cand bag cablul de date in telefon si in calculator cand se conecteaza pe mobogenie imi apare ceva ca usb nu stiu ce trebuie ceva driver sau ce? Dau funda la raspunsul bun! rapid va rog frumos!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune exact ce scrie, ca nu stim exact care ar putea fi problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dra daca ignori aceea, merge fara probleme? Recunoaste telefonul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mam interesat si nu trebuie sa descarci nimic ci e nevoie de o setare in teelfonul cu android. Iti dau un link cu o imagine si explicaii in limba engleza, dai la traducere si pricepi tu.Trebuie sa activezi modul usb nimic altceva.

http://visualgdb.com/tutorials/android/usbdebug/

| maniacutz2003 explică (pentru anonim_4396):

Am facut asa dar nu merge

| maniacutz2003 explică (pentru anonim_4396):

Am activat modul ala dar nu stiu ce are ai facebook sa ma bagi pe facebook ca sa intri cu teamviwer la mine in calculator ca nu stiu sa-ti explic cum imi apare lasi id de facebook