| PaulLika a întrebat:

Salut am un s4 active si am o problema, nu stiu exact ce ar putea fi de vina, bateria. Telefonu il incarc cu un LG si ma tina destul de putin timp bateria poate sa fei de la incarcator ca nu baga destui Volti? Trebuie sa imi iau un incarcator original sau o noua baterie? AJUTORRR

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Fiecare telefon cu incarcatorul lui prietene. Normal ca iti trebuie incarcatorul original fiecare incarcator cu telefonul lui, si voltajele lui. Incarcatorul ala nu e capabil sa incarce corespunzator bateria S4, ia-ti cat mai repede un incarcator original S4
Bft!

Răspuns utilizator avertizat