| Neculai_Julian_1999 a întrebat:

Salut, am un s7 edge si ieri am spalat niste vase si m-a sunat cineva si am raspuns. Dupa l am bagat la incarcat si am primit eroarea ca a fost detectat apa. L am lasat oleaca sa se usuce si cum nu aveam baterie l am inchis. M am pus la somn si dimineata cand m-am trezit tlf era inchis si am bagat cablul sa l incarc. Se incarca era ok l am lasat pana la 30% si dupa am pornit telefonul si nu s-a mai incarcat.
Acum nu mai primesc eroarea dar nu se incarca. Daca cablu e in calculator se incarca. Am incercat si cu alte incarcatoare dar fara succes.

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Telefonul a luat apa si s-a defectat.Du-te cu el la reparatii ca n ue asa grav, dar daca stai prea mult fara sa faci nimic s-ar putea sa fie prea tarziu.