| oli_2204 a întrebat:

Am un sistem home cinema LG HT353SD si mi s-a ars DVD-ul.
As vrea sa stiu daca pot lega sistemul direct la pc.
Multumesc Anticipat! primul raspuns care ma ajuta are fundita! promit

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oli_2204 explică:

Sistemul e 5.1 si fiecare din boxa inclusiv Subwoofer-ul trebuie legat la speakers si nu stiu cum sa le leg ca sa le bag la calc

| sclipici25 a răspuns:

Salut cand ai luat sistemu ai primit un cablu jack de3, 5mm la amandoua capetele unul dintre ele in conectezi la pc iar celalalt la dvd are in fata langa portul usb apoi de la telecomanda undeva sus scrie INPUT apesi pe acel buton pana cand la dvd apare scris PORTABLE... asta-i tot aaa da si eu am unul la fell insa la mine nu merge doar primele 3 iesiri pentru 2 boxe si una pentru wofer daca sti ceva in legatura cu asta id mess "sylvyutz94" mss