| serialeonlinecoreene a întrebat:

Salut, am un site: SerialeOnlineCoreene.com
Inainte era pe blogger si logo-ul are in continut .blogspot.ro
Cine ma poate ajuta cu un logo pentru site sa fie SerialeOnlineCoreene.com
Si daca se poate un font frumos, sa fie cum ar fi scris de mana, dar nu prea rasfirat(exemplu: seriale-online-gratis.com - sa nu fie la fel ca acesta)
Nu prea dispun de fonduri, in schimb va pot ajuta cu wordpress, sfaturi etc
Daca il faceti lasati aici un mesaj si trimite-ti logoul prin mail la adresa: iazionutflorin@gmail.com
Multumesc,scuzati de atatea nume de site-uri.(sunt pentru orientare in crearea logo-ului)
Oricum, funda primiti din start, accept orce fel de model mentionat mai sus.

1 răspuns:
| DryLeHH a răspuns:

Reclama mascatalaughing)))