| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un sony ericsson K 800i, l-am conectat la pc si am selectat "transfer date", si din greseala am scos cablul de date fara sa mai selectez din pc "saftey remove". Apoi s-a inchis si cand vreau sa il pornesc sa face ecranul alb si dupa 3 sec se inchide. Iar daca vreau sa il mai pornesc odata trebuie sa rescot bateria de fiecare data. Si cand bag incarcatorul ecranul se face ba alb, ba negru in contninuu. Ce pot face sa mearga din nou

2 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Du-l la service, gsm.

| Lor3_6949 a răspuns:

Hey.pai si eu am avut telefon din ala...si intamplator am avut aceeasi problema.la mine s-a rezolvat simplu: am bagat din nou cablu USB in telefon si in calculator...si apoi am avut grija sa scot cablu din telefon "ca la carte". incearca si tuwinking