| Wicku a întrebat:

Am un Sony Ericsson k750i si as vrea sa stiu cate ceva si despre w810i.
Diferente dintre cele doua telefoane?
Care e mai bun?
Funda+vot

Răspuns Câştigător
| Bertro a răspuns:

Pai cele 2 telefoane sunt diferite intr-un fel adica SE k750i este special pentru poze(cyber shot) iar SE w810i este pentru muzica(walk man), parerea mea este ca mai bun este w810i avand camera de 2mpx +blitz la fel ca k750i insa w810i dispune de walkman.dar daca ai vrea sa iti ei un telefon recomand SE elmwinking

5 răspunsuri:
| smerti a răspuns:

Tu acceseaza gsmarena.com si acolo singur ai sa faci comparatie a 2 telefoane, este cel mai sigur

| Wicku explică:

Am vazut asta, dar vreau sa stiu parerile voastre

| 21ACCESS a răspuns:

Http://www.telportal.ro/......n_W810.htm ai aici detaliile exacte si vreo 80 de pareri. funda?