| Robert_Mocanu_1996 a întrebat:

Salut, am un telefon Allview si m-am saturat de interfața telefonului din fabrică. Am încercat până acum 5 launchere(cele mai bune din googleplay) si toate s-au dovedit a fi nefolositoare... După ce activam launcher.ul, la câteva minute/secunde interfața tipică Allview revenea. Există vreo soluție pentru problema mea? Mulțumesc! FUNDĂ!

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Incearca TSF shell pro, este foarte tare, imi mai place si nova launcher, dar TSF este foarte tare!

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Poate e din cauza ca nu il setai permenent.Eu cand descarc launcher si il pornesc ma intreaba daca vreau sa il am doar o data sau intotdeauna.