| P3trutz a întrebat:

Am un telefon BlackBerry 8520 si nu stiu cum sa citesc pe el cardul in intregime, de ex muzica, imaginile, folderele de pe card si continutul lor. Ele sunt sortate muzica in media la muzica, imaginile tot in media la imagini, si as vrea sa citeasca tot cardul cu continutul lui original. Cum as putea face asta? Ofer funda!

1 răspuns:
| Matei_Mihai_1990 a răspuns:

isay se poate sa mi se miste fifa 12 in reluare din cauza ca nu am memorie in c? alt format de card