| SKa a întrebat:

Salut am un telefon Nokia n70
Si cand imi trimit o melodie pe telefon si vreau s-o salvez imi spune asa:
Music player: Not enough memory to perform operation. Delete some data first
n-am nimic in telefon nici o melodie nici o poza nimic dau funda!

4 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Daca trimiti melodiile prin bluetooth, la modelele mai vechi de Nokia mai intai se salva sub forma de mesaj apoi trebuia sa o salvezi in telefon, deci e probabil sa ai foarte multe mesaje de genul care contin melodii etc. Intra la mesaje si sterge de acolo, se intampla ca alea sa ocupe mult loc.

| ElShaarawy a răspuns:

Nu ai destula memoria sa iti incapa o melodie.Aceste telefoane mai vechi au foarte putina memorie, dar cum a zis Praetor69 s-ar putea sa ai multe mesaje sau alte chestii. Oricum sterge tot din telefon ce nu ti-e de folos. Sper ca te-am ajutat.

| rokethulk a răspuns:

Intra la mesaje/setari/other/memory in use/ apoi deselectezi memory phone si selectezi memory card

| Princess342 a răspuns:

Thanks