| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am un telefon Samsung F480 Tocco Lite si nu stiu cum sa instalez jocurile pe el.Cand tau sa instalez un joc imi zice,, Unnsuported file type" ce sa fac.Am vazut pe net o chestie dar eu nu am cablu de date pentru acest telefon trimit jocurile prin Bluetooth de pe alt telefon.Var rog ajutatima.Este vreun cod sau ceva.Dau funda la cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Ideal ar fi cu cablu de date dar s-ar parea ca tie i-ti lipseste o aplicatie.Cauta pe google "F480 install jar" s-au "java", instaleaza si mai incearca. Bafta.Merit funda?