| Toutui a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy chat gt-b 5330 de un an si imi face figuri porneste, se opreste. Asta se intampa non stop. Ce pot sa fac? E de pe eMAG si cred ca mai are garantie.

2 răspunsuri:
| Toutui explică:

Merge, dar nu pot " sta " mult pentru ca iarasi se inchide... parca parca incepe sa-si revina. da, cand apas pe butonul de sleep se inchide. Nu pot rezolva eu problema acasa?

| aLyNnN03 a răspuns:

Cel mai bine si cel mai sigur te duci cu garantia! vreau sa te intreba daca mai merge sa intri in setarii. Asta e de la un virus, ori s-a blocat butonul de sleep