| Alexandru_2015 a întrebat:

Salut, am un telefon samsung GT-S3100 si am un cablu de date pentru samsung si am incercat sa transfer date insa nici nu detecteaza telefonul, adica cand il introduc in pc si tel se aude un zgomot iar dupa acea apare o imagine in care calculatorul incearca sa identifice telefonul dar pana la urma zice ca cannot... nu mai stiu ce plss spuneti-mi care e problema

1 răspuns:
| RoxanaRox a răspuns:

Salutare! Daca tot nu merge si telefonul e in garantie te poti duce la cei de unde ai luat telefonul si sa iti inlocuiasca cablul de date cu altul; si ia si telefonul cu tine ca sa le arati ca nu merge cablul de date! Sper ca te-am ajutat si doresc funda!happybig grin