| NeGr1 a întrebat:

Salut.Am un vodafone 555 blue la cutie nou as vrea sa'l schimb cu un telefon cu android plus diferenta din partea mea.Var interesa?

2 răspunsuri:
| Bez3a a răspuns:

Nu prea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca iti va accepta cineva oferta dintre cei de pe TPU! Mai bine cauta pe cineva cunoscut; prieten, ruda! Multi care isi cumpara telefoane sau alte electronice le prefera sigilate, noi; si al tau este nou dar nu stiu cine o sa accepte schimbul; e putin probabil sa gasesti pe cineva pe TPU. Cauta in alta parte!