| wembley a întrebat:

Salut, am un xperia x2 care imi face probleme.Cand m-am trezit am vrut sa ma uit la ceas la el si am vazut ca era oprit, am incercat sa il pornesc dar imi aparea o lumina rosie sub butonul de pornire dupa care s-a stins, l-am pus la incarcat si lumina apare din nou intermitent pana il scot din priza, vreo idee ce ar putea avea?

1 răspuns:
| dan11 a răspuns:

O eroare.deconecteaza-l de la priza dupa care scoate-i bateria.asteapta 10-15 secunde dupa care pune bateria si porneste-l, va merge.