| sammyr a întrebat:

Salut am vazut la un coleg ca era pe telefon iar de pe telefon umbla in pc. Gen intra schimba muzica. Cum se poate face chestia asta?

Răspuns Câştigător
| Dangerfull a răspuns:

Daca ai Smartphone poti sa o faci si tu trebuie doar sa iti instalezi Team Viewer pe Pc si pe telefon, aplicatia o gasesti in Magazinul Play. Daca mai ai nelamuriri te rog sa ma intrebi big grin

2 răspunsuri:
| erichlemny a răspuns:

Cauta pe google play ca sunt multe acolo de exemplu: chrome desktop, Microsoft remote control etc

| McGog a răspuns:

Poti descarca daca ai android o multime de aplicatii de acest gen... toate le gasesti in magazinul play.
Pentru a iti functiona acele aplicatii trebuie sa ai Firewall-ul dezactivat pe reteaua "home" si sa instalezi servarele specifice aplicatiei respective, atat pe pc cat si pe telefon.
Pentru muzica si mai exact winamp iti recomand
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.RemoteControl&hl=ro.
Sper ca ti-am fost de folos si merit funda big grin