| AlexandervB a întrebat:

Am vazut multe aplicatii si moduri prin care sa folosesti telefonul ca microfon pentru pc. Intrebarea mea este: Cum folosesc PC (in care am un microfon si casti) ca un microfon si ca niste casti pentru Android. Practic, cum pot inlocui difuzorul si microfonul telefonului cu cele ale pc-ului?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu cred ca exista o metoda usoara sa faci chestia asta. De ce te complici si nu bagi pur si simplu microfonul si catile in telefon. Daca sunt pe doua cablui separate exista adaptoare la 3-4 lei care le unesc intr-unul singur in asa fel incat sa le poti pune la telefon