| CosminShAtat a întrebat:

Am vazut pe facebook la grupuri la diferite postari oameni comenteaza cu" up " ce reprezinta?

Răspuns Câştigător
| alexandra_8523 a răspuns:

"UP" este folosit pentru a face o postare noua si a-ti ridica topicul iar pe primul loc.

up - sus

Scrii asta ca sa pui in evidenta un subiect, ai voie sa o faci doar daca postarea ajunge pe a2a pagina si nu trebuie vreun motiv anume, pur si simplu daca vrei o faci, dar esti obligat sa respecti acea regula.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat are mai multe comentarii cu atat ajunge mai sus in grupuri happy