| DixieP a întrebat:

Am văzut recent pe Facebook mai multe poze care erau editate cu o aplicatie/un program.
Fotografiile aveau in mijloc poza cu respectivul,unele aveau si o linie cu niste emoticoane,iar partea stângă si cea dreapta,la unele si partea de sus si jos a altora era într-un fel blurată.
Dacă știți despre ce vorbesc aici, vă rog să-mi spuneți numele.
Vă mulțumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles tot... Stanga, dreapta si nimic.

PICS ART cumva?

| MultiCore a răspuns:

Linia pe fundal negru translucid este caracteristic lui snapchat

| TheLastCookie a răspuns:

Hmm... Oare e VivaVideo? Nu sunt foarte sigur...