| anonim_4396 a întrebat:

am vrut sa stau pe facebook pe un mobil de al unei colege(se numeste samsung 555 blue) si stiti ca e special pentru facebook, mrg, cand am vrut sa ma deconectez, n-am gasit butonul deconectare si acum ea a ramas la mine pe facebook si de fraiera ce e mai si pune mesaje cu te iubesc yubi etc si toate lumea crede ca eu le punlaughingva rog sa ma ajutati, unde dau ca sa ma deconectez de pe facebook-ul de la ea! ca nu gasesc nicaieri acel buton(ea nu intra pe facebook de pe opera mini, ci intra direct din butoonul de la meniu)si de akl nu gasim de unde sa ne deconctam, va rog, ajutati-ma, nu prea am incredere sa ma mai las conectata pe mobilul ei!

Răspuns Câştigător
| RooBerrT123 a răspuns:

Daca schimbi parola de la tine de pe calculator automat la ea ramane parola din inainte BFTA

1 răspuns:
| RooBerrT123 a răspuns:

Pai schimba parola de la tine de pe pc