| 999_6366 a întrebat:

Salut, am vurut sa fac jailbreack la ipod si mi s-a blocat, si mai in nainte mi sa intimplat cind mi se bloca si il dezblocam din itunes dar de data asta e grav, acum nu mi se mai aprinde ipodul si nu se conecteaza la pc, nu se adude sunetul ala cind il conectez cu USB si nici in itunes nu mi-l arata, aveti vreo idee? ipod touch 2 generation

1 răspuns:
| CrysNeiger a răspuns:

Ar trebui sa te duci la cineva de specialitate.
Nu sa cauti raspunsuri pe sit-uri la cere raspunde orice neinformat cum i se scoala lui.
PAREREA MEA!