| RoBeRTin321 a întrebat:

Salut.Am Windows 10 Pro instalat de ieri,si cateodata (foarte rar) cand incerc sa scriu ceva si apas o litera,imi deschide anumite programe din Windows 10, si singura metoda sa mearga din nou este sa dau restart la PC.Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand scrii incearca sa nu mai apesi doua taste deodata. deoarece faci o combinnatie de taste care deschid anumite ferestre. Daca stii ca scrii repede, atunci inseamna ca apesi doua taste deodata si faci o combinatie.

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Windows 7 instaleaza. la windows 10 trewbuie sa ai programe cu licenta. nu merg cele crackuite