| S0rina a întrebat:

happy Am windows 7 si am o problema cu skype-ul. Se blocheaza, mai ales cand intru in conferinte sau in apel mi se inchide direct si scrie ca am probleme cu conexiunea, chiar daca netu merge perfect! Am incercat mai multe versiuni dar tot asa.sad Imi poate zice cineva ce sa fac? Va rog frumos :*

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce inseamna merge perfect? Fa un test de viteza aici http://speedtest.net/ da click pe Begin Test si spune-mi ce viteza ai (Ping, Download, Upload )