| HuSeGa05 a întrebat:

Am Windows 8.1 Pro dar vreau sa imi pun Windows 7 Ultimate. Cand bootez DVD-ul cu Windows 7 sta vreo jumatate de ora la 0% dar la 79% imi da eroare. Ce sa fac? Funda pentru raspunsul care functioneaza!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Schimba DVD-ul. Fa-ti unul nou cu Windows 7.

| HuSeGa05 explică (pentru Salontanul):

Ok. Iti dau funda dupa ce incerc. Daca merge ai funda garantata! happy

| HuSeGa05 explică (pentru Salontanul):

Mersi! Esti eroul meu! Chiar mi-a mers!

| Salontanul a răspuns (pentru HuSeGa05):

Multumesc si eu. Sa-ti fie de bine. Ma bucur cand ii reuseste ceva, cuiva!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa formatezi partitia inainte!

| HuSeGa05 explică (pentru K0sti):

Mersi! Oi avea eu 13 ani dar nu sunt chiar asa de prost sa fac asta!