| supremxxxoxo a întrebat:

Am windows 8 si un stick usb de 7.2 GB. Inainte un fisier de 1 gb il incarcam in 2-3 minute, acum dureaza vreo 10. Am format stickul si degeaba! CE are,? funda vot

Răspuns Câştigător
| Mirel1337 a răspuns:

Depinde..am avut si eu aceeasi problema din cauza ca nu am reinstalat windowsul de 1-2 ani.iti sugerez sa faci la fel. Funda? big grin

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca l-ai formatat fat32 e normal, portul 2usb/3usdb

| RAY a răspuns:

3 usb

| supremxxxoxo explică:

Problema era de la stick! Era un Kingston necompatiil cu leptopul meu, am dus leptopul de unde am cumparat stickul ca a zis ala ca poate am vreun laptop de ~!@@#~., si angajatul lui avea tot un stick ca ala de l-am luat eu doar ca ala era doar 3.0 al meu era si 3.1, se pare ca al meu era prea "chinezerit"al lui mergea ft bine. Mi-a dat banii inapoi 25lei!