| UnavailableAccount a întrebat:

Are cineva spotify? Eu acum mi-am luat un Samsung A10 si l-am avut gata instalat pe el. Gen in primele 2 sapt mergea aplicatia super bine. Cautam o piesa (sub care o scris "song", mai sunt si unele sub care scrie "album") si cand dadeam acolo la "song" puteam sa sar direct si la mijlocul piesei, asa cum se poate si pe Youtube de exemplu. Apasam pur si simplu pe linia aia de care tinea durata. Stiti de care zic. Bun. Dar in ultima vreme vad cum, daca fac cum am facut inainte sa caut piesa dau pe ea si in loc sa pot s-o ascult imi apare pictograma cu poza de la piesa si sub scrie "add to playlist" si mai jos "shuffle play". Dau pe "shuffle play" si imi vine ce piesa se nimereste. Si la aia nu pot sa sar asa cum saream la altele la ce minut vreau. I-am dat update, l-am dezinstalat si l-am instalat iar, i-am mai si schimbat contul dar aceeasi poveste! Si am avut free account nu am avut versiunea Premium pe bani. De ce nu imi mai merge asa ca inainte? Ceva e. Oricum. Mergea bine inainte sar acum nu stiu ce naiba are!
Please, vreau sa imi rezolv cumva problema. Vreau songs nu shuffle! Unde sa ma bag? Ma poate ajuta cineva? Dau fundahappy

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Exista sansa sa fi avut un trial care iti dadea feature de premium pentru 14 zile. Si cand a expirat te-a trecut la standard automat.

| Bizon95 a răspuns:

Versiunea free, limitari imbecile de dragul de a te face sa platesti
versiunea pe bani, nici o limitare

bonus la "te face sa platesti" iti da pe gratiz un trial (2 saptamani suna destul de clar) timp in care iti merge cum ar trebui sa mearga dupa care te baga in aia free CA SA SUFERI

ei nu am platit niciodata pentru muzica, SI NICI NU CRED CA O SA PLATESC VREODATA, in afara de t0rrrenti, utube merge FOARTE bine si se poate extrage numai audio din el si apoi baga binemercic in telefon

insa daca esti comod, nu ai pc si nici nu vrei sa auzi de asa ceva, sau nu te dor banii, atunci ori suferi cu versiunea free ori platesti pentru o chestie de genul asta