| wormy a întrebat:

Salut.Are cineva un Samsung f490 sau stie cum sa pun jocuri pe el? Am incercat dar nu ma descurc, si pe net nu ma prea lamurestehappy... Daca stiti, lasati un id sau explicati aici.Ms anticipathappy

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Cumpara un sim orange, fa ti setarile wap la *100#, activeaza wap unlimited si o sa ai ca mine 112 jocuri pe tel. Nu ti mai cere cod java sau alte prostii, descarci jocul si joci.

4 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Pai totul e la fel numai ca ti iei o cartela vodafone, pui netu pe ea si gata! tot dreak ala e, numai ca orange e mai ieftin netu

| Brotacelu a răspuns:

Vezi ca trebui sa bagi un cod de activare java, altfel, nu poti instala jocurile.

| wormy explică:

@TOm.Telefonul e codat pe vodafone happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://forum.gsmhosting.com/......re-609664/

daca nu te descurci nici asa autama pe mess: nikolaa2008