| Adryannn a întrebat:

Salut, are cum sa fie doua numere de Orange exact la fel

5 răspunsuri:
| arual93 a răspuns:

Este imposibilhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă timp de 3 luni nu primeşti/nu iniţiezi nici un apel taxabil, cartela ta SIM va fi dezactivată şi îţi vei pierde numărul de telefon, oferta de care beneficiezi şi creditul PrePay. numarul va fi din nou valabil peste aproape un an cred, dar pe o noua cartela de Orange, pe care fostul utilizator nu o mai poate folosi.eu m am sunat pe fostul numar laughing dupa 3 luni de neutilizare si nu primeam nici un semn de la operatoarelaughing), deci nr era inactiv, dar surpriza dupa 6 luni cred aveam casuta vocala pe care nu o activasem eu ci noul utilizator.deci prin urmare un numar de Orange nu poate fi folosit de 2 persoane ci doar reutilizat.

| Romania2014 a răspuns:

Acest lucru nu poate fi adevarat pentru ca de exemplu :
Eu vreau sa te sun pe tine...
Si daca cineva ar avea acelasi nr ca tine vas suna pe amandoi laughing deci e imposibil.happy Intelegi whistling Funda? puppy dog eyes

| bianca99 a răspuns:

Nu nu este imposibil eu am numarul unei femei din cluj.S-a intamplat in felu urmor persoana anterioara a fost pe abonament si nu la mai platit asa ca a pierdut numarul si acum numarul a fost pus pe cartela noua. doar asa e posibl.