| anonim_4396 a întrebat:

Salut as avea si eu 2 intrebari :
1.Am un ipad 2 64gb gsm+wifi si e codat icloud il pot face sa functioneze >?
2.Am un iPhone 4s care imi da eroarea 48 cand dau update sau restore nu pot acesa nimic pe el e blocat in recovery mode se mai poate ceva? Multumesc dau funda! big grin

3 răspunsuri:
| baciu92 a răspuns:

Din pacate cu cel blocat icloud nu mai poti face nimic daca nu ai parola si emailu. Cu cel blocat in recovery mode poti sa il duci la resoftat si isi revine.

| erpa3zo a răspuns:

Eu Ipad ul il pot folosi cu DNS bypass dar vreau acces sa pot instala aplicati si sa pot acessa meniul big grin

| erpa3zo a răspuns:

Mai raspunde si mie cineva?