| Wlan a întrebat:

As dori sa stiu care este frecventa, latimea de banda a acestei placi video, laptop : Notebook / Laptop Acer 15.6" Aspire V3-571G-53214G75Maii Ivy Bridge i5 3210M 2. 5GHz 4GB 750GB GeForce GT 630M 2GB Linux si daca puteti recomanda niste site-uri de unde pot achizitiona niste laptopuri mai bune pentru jocuri la preturi echitabile. Multumesc!

1 răspuns:
| JohnnyWylde a răspuns:

Http://www.game-debate.com/....../index.php gasesti toate informatiile despre placa. Cat despre magazinele alea incearca si tu EMAG, EVOMAG s.a.m.d.