| Sotaro324 a întrebat:

Salut as dori sa va intreb

De unde sa iau mai bine emag.ro sau okazy.ro... nu stiu chiar nu stiu care e mai de incredere. vad ca pe okazy pretul e mai mic. pe eMAG e mai mare DORESC SA cumpar Samsung galaxy s 3 si as vrea sa stiu de unde pot cumpara unul pana in 21 milioane sau mai ieftin daca se poate... celui care imi da o pagina web in care sa am incredere. cu un telefon Samsung s 3 nou nout Dau funda!

Răspuns Câştigător
| xK1nD3rX a răspuns:

Eu mi-am luat dupa eMAG o grama de lucruri printe care 2 Samsung Galaxy S3. Uite aici un link cu Samsung galaxy S3 dupa EMag..eu zic sa ai incredere http://www.emag.ro/......E1GCTBBBM/ E chiar m-ai ieftin la 20 de milioane. Sa il stapanesti sanatos daca ti-l cumperi. Funda? Te rog

4 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Mai bine cauti un magazin serios si de incredere, care are si preturi foarte-foarte mici, cum e Mediadot.
Samsung S3 la ei: http://www.mediadot.ro/......ble-white/

Bafta!

| daniel2forea a răspuns:

Pe okazii poate sa vanda oricine telefoane si eu unul nu am incredere in ei.Mai bine pun inca putin si cumpar de pe emag.Sti ca sunt sigilate iar daca are vreo problema il inapoiezi.Pe okazii nu stiu cum sta treaba dar nici nu vreau sa aflu.
Crede-ma! am cumparat de pe eMAG un calculator, un ssd, o pereche de casti si 2 boxe xmini.
Toate au mers perfect big grin

| sleeky1532 a răspuns:

Http://telefonultau.eu/ (acelasi distribuitor ca si Vodafone cu un pret mult mai scazut)
www.emag.ro( nu am idee de unde le aduc, sunt mai scumpe dar ai sanse mai mari sa fie pe stock si sa nu astepti 2 luni cum am asteptat eu pentru un Galaxy s2 de la telefonultau.eu)

| Kawaaii a răspuns:

O prietena de-a mea si.a luat de pe eMAG cu 18 milioane. Daca e pe albastru e mai ieftin, daca e alta culoare gen : alb, rosu etc. e mai scumpwinking